|
З 11 липня забороняється реклама, стимулювання продажу та спонсорство тютюнових виробів, пристроїв для нагрівання тютюну, е-сигарет, заправних контейнерів та рідин до них.
→
Плодова гниль — найбільш поширене грибкове захворювання. Monilinia fructicola – це вид грибів порядку Helotiales , який є збудником плодової гнилі кісточкових. Належить до списку А1, карантинних організмів, відсутніх в Україні. Захворювання викликає скидання цвіту, загибель гілок та плодову гниль. Збудник уражує плодові дерева: в першу чергу кісточкові культури роду Prunus : сливу, вишню, персик, нектарин, абрикос, мигдаль, черешню та інші. У меншій мірі яблуні і груші. Monilinia fructicola , продукуючи спори, демонструє найбільшу шкодочинність у вологі сезони. Тривалість вологих періодів, необхідних для інфікування, залежить від показників температури. Monilinia fructicola часто залишається неактивною до самого дозрівання плодів.
→
13.07.2023 16:56
КОМІРНІ ШКІДНИКИ І ЗАХОДИ БОРОТЬБИ З НИМИ
![]()
Забезпечення продовольчої безпеки – одне з найважливіших завдань для України. Однією з ланок безпеки країни є стратегія захисту зернових запасів від шкідливих організмів. Базується вона на особливостях розмноження і шкідливості шкідників запасів в залежності від умов, способів і режимів зберігання зерна, зернопродукції та поєднує комплекс профілактичних і винищувальних заходів у всіх стадіях заготівлі, транспортування, тривалого зберігання зерна.
→
13.07.2023 16:27
ВУСАЧІ РОДУ MONOCHAMUS
Ліси, що мають велике ґрунтозахисне, водоохоронне і кліматичне значення, відіграють велику роль у господарстві країни. Але продуктивність їх часто знижується багатьма факторами і насамперед шкідливою діяльністю комах. Розширення торгівельних відносин України з багатьма країнами світу, у тому числі з недостатньо вивченими щодо карантинного і фітосанітарного стану, істотно збільшує ризик завезення з деревиною та лісоматеріалами нових, невідомих для України шкідників лісу. Розмножуючись у масовій кількості, деякі з них, особливо стовбурові, призводять до часткової або повної загибелі не тільки окремих дерев, але й цілих лісових масивів.
→
13.07.2023 15:01
КОЛУМБІЙСЬКА ГАЛОВА НЕМАТОДА КАРАНТИННИЙ ОРГАНІЗМ
![]()
В світі відомо близько 60 видів галових нематод роду Мeloidogyne, які спричиняють захворювання - мелойдогіноз. Поширені здебільшого в країнах із тропічним і субтропічним кліматом іноді зустрічаються в умовах напівпустель і помірних широт.
→
![]()
З 11 липня набули чинності норми Закону № 1978, якими внесені зміни до антитютюнового законодавства. Відповідно до цих змін забороняється продаж:
→
|