<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                 

Новини

ЩОДО НЕОБХІДНОСТІ ОДЕРЖАННЯ ПОСВІДЧЕННЯ ПРО ПРАВО РОБОТИ З ПЕСТИЦИДАМИ
Відповідно до статті 18 Закону України «Про захист рослин» від 14 жовтня 1998 року № 180-XIV (зі змінами та доповненнями) та статті 11 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» від 2 березня 1995 року № 86/95-ВР (зі змінами та доповненнями) особи, діяльність яких пов’язана з організацією робіт із зберігання та/або застосування пестицидів або з проведенням робіт із транспортування, зберігання, застосування, торгівлею пестицидами, повинні мати  посвідчення  про право роботи з пестицидами.
ПРОВЕДЕНО НАВЧАННЯ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОГО ПОВОДЖЕННЯ З ПЕСТИЦИДАМИ І АГРОХІМІКАТАМИ
27 червня 2023 року спеціалістами відділу захисту рослин, фітосанітарної діагностики та прогнозування управління фітосанітарної безпеки та відділу безпеки середовища життєдіяльності управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області організовано та проведено навчання осіб, робота яких пов'язана з  транспортуванням, зберіганням, застосуванням та торгівлею пестицидами і агрохімікатами (дистанційно).
СТИХІЙНА ТОРГІВЛЯ – НЕБЕЗПЕЧНА ДЛЯ ЗДОРОВ’Я!!!
Стихійна торгівля харчовими продуктами – є загрозою здоров’ю та добробуту населення. Стихійні місця торгівлі стали серйозною проблемою сьогодення. Люди не замислюються над тим, яку небезпеку несе стихійна торгівля.
Парламентський контроль за додержанням конституційних прав і свобод людини і громадянина здійснює Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, який у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, чинними міжнародними договорами.
Як уберегти домашнього улюбленця від сказу?
В час інформаційних технологій та інтернетизації майже кожен власник домашньої тварини черпає безліч інформації з мережі Інтернет і, власне, дійсно розуміється в питаннях утримання свого улюбленця. Незважаючи на таку високу обізнаність, у власників можуть виникати нові питання щодо утримання улюбленців або профілактики інфекційних захворювань на які треба знову шукати відповіді. Давайте трохи розберемося в питанні профілактики сказу.
Чорний рак гілок (Apiosporina morbosa (Schweinitz) von)
Одне з найнебезпечніших захворювань деревних насаджень є чорний рак гілок , збудником якого є гриб Apiosporina morbosa (Schweinitz) von Arx , який викликає чорний вузол. Хвороба дає грубі чорні нарости, які охоплюють заражені частини і знищують їх, а також забезпечують поживне середовище для комах.
ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИХ ПОВ’ЯЗАНА З ПЕСТИЦИДАМИ
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує суб’єктів господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією робіт із зберігання та/або застосування пестицидів або з проведенням робіт з їх транспортування, зберігання, застосування, а також з торгівлею пестицидами, що з 28 червня 2023 року набирає чинності Постанова Кабінету Міністрів України  від 9 травня 2023 р. № 458 «Про затвердження Порядку одержання посвідчення про право роботи з пестицидами» (далі – Постанова).
З настанням літа та врахуванням напруженої ситуації унаслідок руйнування Каховської ГЕС підвищується ризик виникнення харчових отруєнь та гострих кишкових інфекційних хвороб.
26.06.2023 17:11 Увага!!!
Увага!!!
Відділ реєстрації c ільськогосподарсько ї техніки Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області з 26 червня 2023 року знаходиться за адресою: м.Київ, вул. Саперно-Слобідська, 8 тел. (095)-355-78-32  
інфекція: як цьому запобігти. Гострі кишкові інфекції (ГКІ) стійко посідають одне з перших місць серед усіх інфекційних захворювань, характеризуються широкою розповсюдженістю, високою частотою розвитку тяжких форм і ускладнень, що несуть безпосередню загрозу для життя. Серед безлічі вірусних інфекцій, які легко «хапають» діти, є окрема група вірусів, що викликають гастроентерити — запалення шлунково-кишкового тракту. Блювота, біль в животі, діарея — у 90% випадків це не «отруєння» (харчова токсикоінфекція), а гостра вірусна інфекція ( «кишковий грип»), викликана норо-, рота-, астро-, адено- або якимось з ентеровірусів. На першому місці серед збудників знаходиться вірус Норуолк
СПАЛАХ ГОСТРОЇ КИШКОВОЇ ІНФЕКЦІЇ У ФАСТІВСЬКОМУ РАЙОНІ
На території Фастівського району зареєстровано спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію після вживання страв придбаних в магазині.
СПАЛАХ ГОСТРОЇ КИШКОВОЇ ІНФЕКЦІЇ НА КИЇВЩИНІ
На території Київщини зареєстровано спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію в закладі дошкільної освіти.
ОБЕРЕЖНО, БОТУЛІЗМ!
     На території України зареєстровано випадок захворювання на ботулізм 77-ти річної жительки Кіровоградської області, яка померла на 4-й день  з початку захворювання.  
ЩОДО НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЬСТВА ПІД ЧАС ВІЙНИ ТА ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА
Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області долучається до компанії системи надання безоплатної правової допомоги для постраждалих від сексуального насильства під час війни та домашнього насильства.