<center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>                                                                                                                    <center>ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ            ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ</center>

                 

Законодавство у сфері контролю за ціноутворенням

 1. Постанова КМУ від 12 грудня 2018 р. № 1064 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів"
 2. Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»
 3. Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності»
 4. Закон України «Про ціни і ціноутворення» 
 5. Постанова Кабінету Міністрів України «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)»;
 6. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку декларування зміни оптово- відпускних цін на продовольчі товари»
 7. Постанова Кабінету Міністрів України Про порядок закупівлі лікарських засобів закладами та установами охорони здоров'я, що фінансуються з бюджету»
 8. Постанова Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення»
 9. Постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питаннядержавного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення»
 10. Постанова Кабінету Міністрів України «Питання декларування зміни оптово-відпускних цін на лікарські засоби та вироби медичного призначення»
 11. Постанова Кабінету Міністрів України«Питання реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну»
 12. Постанова Кабінету Міністрів України«Про державне регулювання цін на лікарські засоби»
 13. Постанова Кабінету Міністрів України«Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів»
 14. Закон України «Про відходи»
 15. Закон України «Про питну воду та питне водопостачання»
 16. Закон України «Про поховання та похоронну справу»
 17. Закон України «Про житлово-комунальні послуги», нормативно-правові акти уповновноважених органів щодо встановлення цін (тарифів)
 18. Закон України «Про теплопостачання»
 19. Закон України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг»
 20. Закон України «Про ринок природного газу»
 21. Постанова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики такомунальних послуг «Про затвердження Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з централізованого опалення постачання гарячої води»

 22. Наказ Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства «Про затвердження Єдиної методики визначення вартості надання громадянам необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, реалізації предметів ритуальної належності»

 23. Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про затвердження Норм часу та матеріально-технічних ресурсів, норм обслуговування для робітників при утриманні будинків, споруд і прибудинкових територій»

 24. Кодекс торговельного мореплавства України
 25. Закон України «Про залізничний транспорт»
 26. Закон України «Про автомобільний транспорт»
 27. Закон України «Про морські порти України»
 28. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України»

 29. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку спеціалізованих послуг, що надаються у морському порту суб’єктами природних монополій, які підлягають державному регулюванню»

 30. Наказ Міністерства транспорту та зв’язку України«Про встановлення Тарифів на перевезення пасажирів, багажу та вантажобагажу залізничним транспортом у міжнародному сполученні»

 31. Наказ Міністерства транспорту та зв’язку України «Про встановлення аеропортових зборів за обслуговування повітряних суден і пасажирів в аеропортах України та внесення змін до наказу Мінтрансу від 06.07.99 N 352»

 32. Наказ Міністерства транспорту та зв’язку України «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту»

 33. Наказ Міністерства транспорту та зв’язку України «Про встановлення Ставок плати за послуги з аеронавігаційного обслуговування повітряних суден у повітряному просторі України»

 34. Наказ Міністерства інфраструктури України «Про портові збори»
 35. Наказ Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Тарифів на послуги із забезпеченнялоцманського проведення суден»

 36. Наказ Міністерства інфраструктури України «Про затвердження Тарифів на послуги із забезпечення доступу портового оператора до причалу, що перебуває у господарському віданні адміністрації морських портів України»
 37. Закон України «Про радіочастотний ресурс»
 38. Закон України «Про поштовий зв'язок»
 39. Закон України «Про телекомунікації»
 40. Постанова Кабінету Міністрів України «Про розміри плати за видачу, продовження строку дії, переоформлення, видачу дублікатів ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України»

 41. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження розміру плати за виділення номерного ресурсу і порядок її внесення»

 42. Рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку України «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку»

 43. Рішення Національної комісії з питань регулювання зв'язку України «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на загальнодоступні телекомунікаційні послуги»

 44. Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку таінформатизації «Про затвердження Порядку регулювання Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства «Український державний центр радіочастот»

 45. Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв’язку операторів телекомунікацій»

 46. Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації «Про затвердження Граничних тарифів на надання в користування кабельної каналізації електрозв'язку операторів телекомунікацій і визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗІ від 29.11.2012 №620»

 47. Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку таінформатизації «Про затвердження Граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку»

 48. Рішення Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації «Про затвердження Тарифів на роботи (послуги) державного підприємства «Український державний центр радіочастот», пов’язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та вимірюванням параметрів телекомунікаційних мереж, і визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень НКРЗ та НКРЗІ»

 49. Наказ Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України «Про затвердження Граничних тарифів на послуги конфіденційного зв’язку»

 50. Закон України «Про освіту»

 51. Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»

 52. Закон України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану»

 53. Закон України «Про вищу освіту»

 54. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Типового положення з планування, обліку і калькулювання собівартості науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт»

 55. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних і комунальних закладах охорони здоров’я та вищих медичних навчальних закладах»

 56. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися архівними установами, що утримуються за рахунок бюджетних коштів»

 57. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про проведення статистичних спостережень та надання органами державної статистики послуг на платній основі»

 58. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними науковими установами»

 59. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження тарифів (прейскурантів) на роботи і послуги, що виконуються і надаються за плату установами та закладами державної санітарно-епідеміологічної служби»

 60. Постанова Кабінету Міністрів України «Про порядок надання платних соціальних послуг та затвердження їх переліку»

 61. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги»

 62. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, якінадаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання»

 63. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами фізичної культури і спорту,що утримуються за рахунок бюджетних коштів»

 64. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, що утримуються за рахунок бюджетних коштів»

 65. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку формування тарифів на ветеринарні послуги, що надаються державними установами ветеринарної медицини»

 66. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися відділами державної реєстрації актів цивільного стану»

 67. Постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання платних послуг науково-дослідними установами судових експертиз Міністерства юстиції»

 68. Постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання платних послуг підрозділами Міністерства надзвичайних ситуацій»
 69. Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності»

 70. Постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання надання послуг Державною ветеринарною та фітосанітарною службою, органами та установами що належать до сфери її управління»

 71. Наказ Державного комітету архівів України «Про затвердження Порядку ціноутворення на роботи (послуги), що виконуються державними архівними установами»
 72. Наказ Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України «Про затвердження Порядку та умов надання платних послуг бюджетними науковими установами»

 73. Наказ Міністерства освіти і науки України, Міністерства фінансів України, Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України «Про затвердження Порядку та умов надання платних послуг бюджетними науковими установами»

 74. Наказ Державного комітету України по земельних ресурсах «Про затвердження Граничних розмірів плати з виконання землевпорядних робіт»

 75. Наказ Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства фінансів України,Міністерства економіки України «Про затвердження Порядку та умов надання платних послуг закладами фізичної культури і спорту, що утримуються за рахунок бюджетних коштів»

 76. Наказ Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства фінансів України,Міністерства економіки України «Про затвердження Порядку надання платних послуг, які можуть надаватися дитячими закладами оздоровлення та відпочинку, що утримуються за рахунок бюджетних коштів»

 77. Наказ Міністерства освіти і науки України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України «Про затвердження порядків надання платних послуг державними та
  комунальними навчальними закладами»
 78. Наказ Міністерства юстиції України «Про затвердження Порядку надання платних послуг відділами державної реєстрації актів цивільного стану»

 79. Наказ Міністерства освіти і науки молоді і спорту України Міністерства фінансів України,Міністерства охорони здоров’я «Про встановлення граничного розміру плати за проживання в студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності»

 80. Наказ Міністерства культури України,Міністерства фінансів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України «Про затвердження Порядку визначення вартості та надання платних послуг закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності»

 81. Наказ Міністерства соціальної політики України «Про встановлення нормативів рентабельності технічних та інших засобів реабілітації»